Adam Szulik

Funkcje

Rada Gminy

Członek Rady (2010 - 2014)

Rada Gminy

Radny (2018 - 2023)

Rada Gminy

Radny (2014 - 2018)

Komisja Budżetu i Rozwoju Gminy

Członek Komisji (2010 - 2014)

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący (2018 - 2023)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 15 grudnia 2010 09:20
Dokument wprowadzony do BIP przez: Grzegorz Nogły
Ilość wyświetleń: 1101
20 stycznia 2020 15:29 (Damian Chojecki) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.
08 listopada 2019 19:54 (Andrzej Majtyka) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.
25 września 2019 10:38 (Damian Chojecki) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.