Piotr Wolak

Funkcje

Rada Gminy

Członek Rady (2010 - 2014)

Komisja Spraw Społecznych

Członek Komisji (2010 - 2014)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 15 grudnia 2010 09:20
Dokument wprowadzony do BIP przez: Grzegorz Nogły
Ilość wyświetleń: 627
20 stycznia 2020 15:30 (Damian Chojecki) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.
08 listopada 2019 19:58 (Andrzej Majtyka) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.
25 września 2019 10:46 (Damian Chojecki) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.