Jerzy Rugor

Funkcje

Rada Gminy

Wiceprzewodniczący (2014 - 2018)

Rada Gminy

Wiceprzewodniczący (2018 - 2023)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 02 grudnia 2014 09:08
Dokument wprowadzony do BIP przez: Grzegorz Nogły
Ilość wyświetleń: 828
14 maja 2019 09:32 Damian Chojecki - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2018 rok.
31 stycznia 2019 09:42 Damian Chojecki - Dodanie oświadczenia majątkowego: Rugor Jerzy - rozpoczęcie kadencji.
26 września 2018 09:32 Andrzej Majtyka - Dodanie oświadczenia majątkowego: ośw.maj. Rugor Jerzy - zakończ.kadencji.