Magdalena Figura-Łyżwa

Funkcje

Rada Gminy

Radny (2014 - 2018)

Rada Gminy

Radny (2018 - 2023)

Komisja Spraw Społecznych

Przewodnicząca Komisji (2018 - 2023)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 02 grudnia 2014 09:09
Dokument wprowadzony do BIP przez: Grzegorz Nogły
Ilość wyświetleń: 1169
31 stycznia 2019 09:30 Damian Chojecki - Dodanie oświadczenia majątkowego: Figura-Łyżwa Magdalena - rozpoczęcie kadencji.
26 listopada 2018 09:20 Damian Chojecki - Aktualizacja danych osoby.
26 września 2018 09:03 Andrzej Majtyka - Dodanie oświadczenia majątkowego: ośw.maj. Figura-Łyżwa Magdalena - zakończ.kadencji.