Tadeusz Frydecki

Funkcje

Rada Gminy

Członek Rady (Kadencja 2006 - 2010)

Rada Gminy

Zastępca Przewodniczącego Rady (2010 - 2014)

Komisja Budżetu i Rozwoju Gminy

Członek Komisji (2006 - 2010)

Komisja Budżetu i Rozwoju Gminy

Przewodniczący Komisji (2010 - 2014)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 22 kwietnia 2008 10:35
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 1366
20 stycznia 2020 15:19 (Damian Chojecki) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.
08 listopada 2019 17:29 (Andrzej Majtyka) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.
24 września 2019 14:14 (Damian Chojecki) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.