Marian Kotyrba

Funkcje

Rada Gminy

Członek Rady (Kadencja 2006 - 2010)

Rada Gminy

Członek Rady (2010 - 2014)

Rada Gminy

Radny (2014 - 2018)

Komisja Spraw Społecznych

Członek Komisji (2010 - 2014)

Komisja Spraw Społecznych

Przewodniczący Komisji (2006 - 2010)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 22 kwietnia 2008 10:42
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 1227
22 maja 2018 14:32 Andrzej Majtyka - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2017 rok.
08 sierpnia 2017 12:27 Grzegorz Nogły - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2016 rok.
21 czerwca 2016 12:24 Grzegorz Nogły - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2015 rok .