Elżbieta Pierchała

Funkcje

Rada Gminy

Członek Rady (2010 - 2014)

Rada Gminy

Członek Rady (Kadencja 2006 - 2010)

Komisja Budżetu i Rozwoju Gminy

Członek (2006 - 2010)

Komisja Spraw Społecznych

Przewodniczący Komisji (2010 - 2014)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 22 kwietnia 2008 10:49
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 2303
20 stycznia 2020 15:26 (Damian Chojecki) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.
08 listopada 2019 18:15 (Andrzej Majtyka) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.
25 września 2019 10:17 (Damian Chojecki) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.